fb
Burdasınız: 

BLOG YAZILARI

Çözüm sunan uzman tavsiyeleri, nasıl yapılır kılavuzları, kontrol listeleri, tasarım ve hayata dair ilham dolu paylaşımları bu bölümden takip edebilir, ilginizi çeken yazıları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Evlerimiz Depreme Ne Kadar Dayanıklı?

Birçoğumuz yaşadığımız konutun depreme ne kadar dayanabileceğini bilmeden çaresizce kaderimize razı olarak yaşamaktayız.

Yapı Ruhsatı Nedir?

Bir arsada, alanda inşaat çalışmasına start vermek için ruhsat alınması gerekir. Yapı Ruhsatı bir binanın inşaatına başlamak için gerekli belediye ve valilikten alınan resmi izin belgesidir. Bu ruhsat olmadan inşaata başlayamazsınız.

Arsa Üzerine Ev Yapma Şartları Nelerdir?

Sahip olduğunuz bir arsaya ev mi yapmak istiyorsunuz? O zaman uymanız gereken kanuni hükümler ve yapmanız gereken bazı şeyler var.

Müstakil Evin Avantajları Nelerdir?

Müstakil evler genellikle sessiz ve sakin yerlerde bulunduğu için kullanıcıların ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır. Müstakil evler kişisel alan açısından oldukça rahat ve konforludur.

Villa Ne Demek?

Çoğunlukla şehrin karmaşasından bunalarak daha sakin bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği villa yapılar, eşsiz mimarileri ile pek çok kişinin yaşamak istediği konut tipleridir. Tercihe göre geniş bir bahçesi, havuzu olabilen bu yapıların

İmarlı Arsa Ne Demek? İmarlı Arsa Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Belediyelerin sınırları içerisinde yer alan ve belediyeler tarafından parsellenmiş olan toprak parçalarına “arsa” adı verilmektedir. Arsaların üzerine taşınmaz yapılar inşa ..

Arsama İnşa Edeceğim Binanın Kat Sayısı Nasıl Belirlenir?

Sahibi olduğunuz bir arsa üzerinde herhangi bir yapı inşası gerçekleştirirken yapı özelliklerine dair maalesef ki sınırsız bir özgürlüğe sahip değilsiniz.

Müstakil Ev Yapım Aşamaları Nelerdir?

Kendime ait bir projem var ancak yol haritam yok diyorsanız müstakil ev yapım aşamalarını anlatan bu yazımıza bakmanızda fayda var.

Müstakil Ev Yapmak İsteyenlerin Dikkat Etmesi Gereken Konular

Hayallerinizdeki evi bulamadıysanız, kendi evinizi inşa etmek isteyebilirsiniz. Ancak kendi evinizi inşa etmek için arsanızın ve maddi imkanlarınızın olması yeterli değildir.

Müstakil Ev Ortalama Maliyeti Ne Kadardır?

Bir inşaatın maliyeti birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Maliyet hesaplaması için bazı temel faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.
Blog Yazıları Hakkında & Feragatname
Bu materyaller yalnızca bilgi amaçlıdır ve yasal tavsiye niteliğinde değildir. Belirli konularda bilgi vermek amacıyla yazılmıştır. Web sitesinde bilgi vermek amaçlı ele alınan konular hakkında daha detaylı bilgi edinmek için farklı kaynaklardan da araştırmalar yapılması tavsiye edilir.

Önce empati.
Sonra güven.
Her zaman mutluluk.

MİSYON
Müstakil bir ev sahibi olmak isteyen insanların, bütçeleri doğrultusunda inşa ettirmeyi planladıkları evlerini yapmalarına adım adım yardımcı olmak.
VİZYON
Karadeniz Bölgesinde müstakil ev ile ilgili inşaat danışmanlık hizmeti almak isteyen insanlara bu alanda en müşteri odaklı hizmeti sunan firma olarak bilinir olmak.
İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Blog Yazılar:

Müstakil Evin Avantajları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Yapım Aşamaları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Ortalama Maliyeti Ne Kadardır?

DEVAMI

Empati Müstakil Ev Çözümleri

İnşaat Danışmanlık Hizmetleri 

Kendinizi kısıtlanmış hissettiren bir apartman dairesinde yaşamaktan bıktınız mı? Şehir gürültüsünden uzak ve kırsalda bahçeli müstakil bir ev size daha mı cazip geliyor? Ailenizle huzurlu vakit geçireceğiniz bahçeli müstakil bir evde yaşamak kulağa ne kadar hoş geliyor, değil mi?

O halde kendi müstakil evinizi inşa etme zamanı!