fb
Burdasınız: 

SORULAR ve CEVAPLAR

Müstakil eviniz veya yaptırmayı düşündüğünüz projeniz hakkında bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden sorun. Sorunuza en kısa zaman içerisinde bir cevap vermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Sorunuzu bana e-posta ile gönderin. Eğer fotoğraflar varsa, uygun şekilde eklediğinizden emin olun.

Hizmet Paketleri SSS

S: Neden Hizmetleri Paketler Halinde Veriyorsunuz?

Bunun iki sebebi var.

Birincisi; müşterilerimizin istekleri veya ihtiyaçlarının inşaat sürecinin doğru aşamada belirlenmesi ve doğru hizmetin sağlanması amaçlanmaktadır. 

Örneğin; Bir müşterimiz inşaat ‘ön hazırlık’ aşamalarını kendisi halletmiş fakat ‘inşaat başlangıç’ aşamasında destek almak istemiş olabilir. Bu durumda bizlerle ‘başlangıç’ ve ‘uygulama’ paket hizmetlerini görüşmek isteyebilir.

İkincisi; ilk ön giriş paketinden itibaren diğer inşaat aşamalarına geçiş yapmadan evvel karşılıklı güven ortamının oluşmasına ve seçimlerini bu esneklikte sürdürmeleri amaçlanmaktadır.

Örneğin; Bir müşterimiz inşaat ‘ön hazırlık’ aşamasında aldığı hizmetten memnun kaldığında bir üst hizmet paketine geçiş yapmak isteyebilir. Ya da inşaatının ilerleyen aşamalarını kendilerinin yapacaklarına kanaat getirdiyse paket hizmetini sonlandırabilir.

S: İnşaat Hizmet Paketleri Arasındaki Fark Nedir?

Ön Hazırlık Paketi: Hayalindeki müstakil bir evinin arsa durumuna göre; mimari avan proje üzerinde ve 3 boyutlu (3D) görsellerle somutlaştırarak, yapı yaklaşık maliyetini hesaplatarak bütçesini belirlemek isteyen kişiler için uygundur. 

Başlangıç Paketi: Avan projesini ve bütçesini netleştirerek ön hazırlık aşamasını tamamlamış ve hemen inşaatına başlamak isteyen kişiler için uygundur.

Uygulama & Teslim Paketi: İnşaat başlangıcından teslimatına kadar tüm inşaat sürecini profesyonel bir inşaat danışmanı desteği ile yürütmek isteyen kişiler için uygundur.

S: Her Bir Paketin Hangi Hizmetleri İçerdiğini Açıklar Mısınız?

Linke tıklayarak paketler hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

S: Her Bir Paket Hizmeti Ayrı Ayrı veya Tek Bir Paket Halinde Satın Alınabilir mi?

Evet. İnşaatınızın aşamasına göre, istek ve ihtiyacınıza uygun olan hizmet paketi ayrı ayrı satın alınabildiği gibi tüm hizmet paketi tek bir paket halinde satın alınabilir. Hizmet aldığınız süreç içerisinde bizlerden memnun kaldığınız taktirde bir üst paketle hizmet almaya devam edebilirsiniz.

S: Hizmet Bedelinizi Neye Göre Belirliyorsunuz?

Hizmet bedeli; günlük piyasa şartlarına, projenin yeri, süresi ve hizmetin içeriğine göre belirlenmektedir.

S: Her Bir Paketin Hizmet Ücreti Ne Kadardır?

Ön Hazırlık ve Başlangıç Paketlerinde; hizmet paketlerinin maliyetlerine göre (o günün piyasa şartlarına göre) belirlenecek bir hizmet bedeli; tüm inşaat sürecini kapsayan İnşaat ve Teslim Paketinde inşaat maliyetinin %20-25’i oranında hizmet bedeli alıyorum.

Ancak, bu oran projenizin karmaşıklığına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Karşılıklı daha iyi görüşebilmek ve daha doğru bilgi vermek için lütfen iletişime geçin.

S: Hangi Aşamalarda Ödeme Yapıyoruz?

Talep edilen hizmet paketinin iş programı takvimine göre başlangıç, ara ödeme ve son ödeme şeklinde üç ödeme şeklinde ödeme yapılır.

S: Seçtiğim Paketi İstediğim Zaman İptal Edebilir Miyim?

Her bir hizmet paketi için yapılan sözleşme kapsamında sözleşme yükümlülüklerine istinaden iptal edebilirsiniz.

S: Garanti Koşulları Nelerdir?

Takibini yaptığım uygulama projeleri için, danışmanlık sorumluluğu firmamıza aittir.

Blog Yazılar:

Müstakil Evin Avantajları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Yapım Aşamaları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Ortalama Maliyeti Ne Kadardır?

DEVAMI

Empati Müstakil Ev Çözümleri

İnşaat Danışmanlık Hizmetleri 

Kendinizi kısıtlanmış hissettiren bir apartman dairesinde yaşamaktan bıktınız mı? Şehir gürültüsünden uzak ve kırsalda bahçeli müstakil bir ev size daha mı cazip geliyor? Ailenizle huzurlu vakit geçireceğiniz bahçeli müstakil bir evde yaşamak kulağa ne kadar hoş geliyor, değil mi?

O halde kendi müstakil evinizi inşa etme zamanı!