fb
Burdasınız: 

SORULAR ve CEVAPLAR

Müstakil eviniz veya yaptırmayı düşündüğünüz projeniz hakkında bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden sorun. Sorunuza en kısa zaman içerisinde bir cevap vermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Sorunuzu bana e-posta ile gönderin. Eğer fotoğraflar varsa, uygun şekilde eklediğinizden emin olun.

Müstakil Ev Tamirat & Onarım Hizmetleri SSS

S: Tamirat & Onarım, Tadilat İşleri Ne Demektir?

Tamirat & Onarım İşleri: Daha önce tamamlanmış fakat zamanla çeşitli sebeplerden dolayı yapının zarar görmüş kısımlarını tekrar yeni gibi görünen bir duruma getirmek demektir.

Tadilat İşleri: Tadilat “değişiklik’’ demektir. İnşaat işlerinde mevcut yapının değişikliğe uğratılmasına tadilat işlemi denir. Tadilatlar binanın dış görünümüyle ilgili olabildiği gibi, binanın içiyle ilgili de olabilir.

S: Tamirat & Onarım İşlerinde Hangi Aşamalar Vardır?

Bir tamirat & onarım süreci aşağıdaki dört aşamadan oluşur.

1.İnşaat danışmanının konutu ziyaret etmesi ve ‘Ön Keşif’ yapılması

2.İç ve/veya dış hasarı değerlendirmesinin yapılarak ‘Rapor’ oluşturulması ve onarım maliyetinin belirlenmesi

3.Bu rapor doğrultusunda gerekli tamirat & onarım işi için ‘Fiyat Teklifi’ hazırlanması

4.Sözleşme imzalanır ve akabinde gerekli tamirat &onarım işleriniz başlar.

S: Tadilat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet. Dilerseniz evinizde değiştirmek istediğiniz alanlarla ilgili tadilat hizmeti veriyoruz. Değiştirmek istediğiniz alanlarla ilgili tadilat projesi hazırlanır, tadilat süresi konuşulur, fiyat teklifi hazırlanır, sözleşme imzalandıktan sonra tadilatınız başlar.

S: Tadilat İşlerinde Hangi Aşamalar Vardır?

Bir tadilat süreci aşağıdaki dört aşamadan oluşur.

1. İnşaat danışmanının konutu ziyaret etmesi ve tadilat istekleriniz yerinde dinlenir.
2. Tadilat projesi hazırlanır, tadilat süresi ve maliyeti belirlenir.
3. Fiyat Teklifi hazırlanır.
4. Sözleşme imzalanır ve akabinde tadilatınız başlar.

S: Neden Bir Ev Tamirat & Onarım ve/veya Tadilat Hizmeti Almalısınız?

Uzmanlık ve Deneyim: Profesyonel bir uzman desteği, size öngöremediğiniz fikirler ve çözümler sunar.

Kişiselleştirilmiş Tasarım ve Planlama: Size özel istek ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarım öğeleri, malzemeler ve düzenler önererek yaratıcı ve pratik çözümler sağlayabilir. Onların rehberliği ile tarzınızı yansıtan ve yaşam tarzınızı zenginleştiren, iyi tasarlanmış ve işlevsel bir alan elde edebilirsiniz.

Kaliteli İşçilik ve Malzeme: Profesyonel tadilat hizmetlerinde kaliteli işçilik ve malzeme ön planda tutulur. Güvenilir ekiplere ve malzeme tedarikçilerine erişimleri vardır ve gereksinimlerinizi karşılayan yüksek kaliteli ürünler önerebilirler. Bu da nihai sonucun dayanıklı, görsel olarak çekici ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Zaman ve Maliyet Verimliliği: Profesyonel bir uzman desteği planlama ve malzeme tedarikinden projenin yürütülmesine ve zaman çizelgelerinin yönetilmesine kadar tüm yenileme süreciyle ilgilenirler. Verimli yaklaşımları, yenilemeyi kolaylaştırmaya, gecikmeleri en aza indirmeye ve zamanında tamamlamaya yardımcı olur. Ayrıca, profesyonel hizmetler maliyetli hatalardan ve gereksiz masraflardan kaçınmanıza yardımcı olabilir ve sonuç olarak uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Stressiz Süreç: Profesyonel ev tadilat hizmetleri almanın önemli avantajlarından biri de sunduğu gönül rahatlığıdır. Projenizle ilgilenen uzmanlarla, yenilemenin yetenekli ellerde olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz. İzinleri ele alırlar, inşaatı denetlerler ve süreç sırasında ortaya çıkabilecek zorlukları ele alırlar. Bu, stresi azaltır ve hayalinizdeki ev şekillenirken hayatınızın diğer yönlerine odaklanmanızı sağlar.

S: Ön Keşif Hizmetiniz Ücretli Mi?

Ön keşif hizmetimiz Samsun ili içerisinde ücretsizdir. Samsun dışı için fiyat teklifi almak isteyenler mesafeye göre belirlenen ücreti ödemeleri durumunda keşif hizmetinden yararlanırlar.

S: Ön Keşfi Kim Yapıyor? Nasıl Değerlendiriliyor?

Ön keşif inşaat danışmanı tarafından yapılıyor. Gerekli ölçüm ve durum tespitine yardımcı olmak için zaman zaman konusunda uzman ustalar eşliğinde de ön keşif yapılabiliyor.

S: Ücretsiz Keşif Hizmetinizden Nasıl Yararlanırım ?

Web sitemizin iletişim bölümünden talep edilen hizmet formunu doldurarak ya da 0533 490 63 20 nolu numarayı arayarak bir görüşme talebi oluşturabilir ve bu şekilde ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

S: Bir Ev Onarım Hizmetini Ne Zaman Kullanmalıyım?

Özellikle evinizde yapısal hasar, izolasyon problemleri, çatı ve dış cephede oluşan yıpranmalar ve bozulmalar gibi problemleri gözlemlediğiniz durumlarda bir profesyonel destek gerektiren ev onarım hizmeti almanızda fayda vardır.

S: Ev Tamirat & Onarım Hizmetlerinin Maliyeti Genellikle Ne Kadardır?

Ev tamirat-onarım hizmetlerinin maliyeti, ihtiyacınız olan onarımın türüne ve boyutuna, evinizin konumuna, projenin kapsamına, ihtiyaç duyulacak işçilik ve malzeme tutarlarına göre değişir.

S: Tüm Malzemeyi Biz Alsak, Siz Danışmanlık Hizmeti Sağlar Mısınız?

Evet. Gerekli malzemeleri siz temin edebilir bizden danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz

Blog Yazılar:

Müstakil Evin Avantajları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Yapım Aşamaları Nelerdir?

DEVAMI

Müstakil Ev Ortalama Maliyeti Ne Kadardır?

DEVAMI

Empati Müstakil Ev Çözümleri

İnşaat Danışmanlık Hizmetleri 

Kendinizi kısıtlanmış hissettiren bir apartman dairesinde yaşamaktan bıktınız mı? Şehir gürültüsünden uzak ve kırsalda bahçeli müstakil bir ev size daha mı cazip geliyor? Ailenizle huzurlu vakit geçireceğiniz bahçeli müstakil bir evde yaşamak kulağa ne kadar hoş geliyor, değil mi?

O halde kendi müstakil evinizi inşa etme zamanı!